Albânia Wall

Next Previous

Displaying wall entries 1-10 of 17

Letisia said …
Kuq e Zi jane ngjyrat tona...Ne flamur jeton shqiponja...Koken lart e shum krenar.. I themi botes jemi SHQIPTAR :)) Posted over a year ago
TUNA_K commented…
woww xmlaaaa dedikim me te bkr per kete flamur kaq te vecant nuk ka :) over a year ago
Letisia commented…
hahahaha e di :P pff me duket sikur do luaj un futboll dhe jo lojtaret :P over a year ago
eugertabukali said …
Albânia u make me praund ! Shqiperi ti me jep nder .Me jep emrin Shqipetar ♥♥♥♥♥ Posted over a year ago
BellaThorne111 said …
Albania! Lets go!!! E dua shqiperine dhe kosoven! Posted over a year ago
heart
Enni-Antonella said …
Albânia THE BEST COUNTRY IN THE WORLD.....LOVEEE Albânia Posted over a year ago
big smile
jessie-j said …
:)) Posted over a year ago
heart
Ash_Fan said …
AlBaNiAn FoR lIfE***** Posted over a year ago
Bruno-Mars-rox commented…
I amor ALBANIAN BOY'S!!!!!!! over a year ago
lloonny said …
hey,ckemi t'gjithe shqiptaret ktu :) ....ju lutem raportojeni 'winxlove2' dhe ndoshta ia fshijme 'accountin' se ajo po shqetson 'Winxfairylove'-in,po e shan dhe po thot gjera t'kqija per te.....nese dikush nuk di si raportohet,me pyetni :) Posted over a year ago
Winxfairylove commented…
flm je fantastik!! over a year ago
Winxfairylove said …
Albânia me e mire nder shoqe :DDD Posted over a year ago
bebushe commented…
hehe over a year ago
mjpeterpan commented…
ndoshta over a year ago
d-alboz said …
Albânia ♥albania ♥albania ♥albania Albânia ♥albania♥ Albânia ♥albania♥ albania♥ albania♥ Albânia ♥albania♥ Albânia ♥albania Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia Albânia albania♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Posted over a year ago
lloonny commented…
:D over a year ago
jessie-j commented…
:))) over a year ago
mbela commented…
:) over a year ago
heart
mieli-winx said …
♥♥ albania♥ Posted over a year ago
JBWinxFan commented…
i like this over a year ago
heart
jessie-j said …
Albânia ♥♥♥♥ the best contry ♥ Posted over a year ago
heart
elvana said …
we are the best Posted over a year ago
elvana said …
amor youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Posted over a year ago
heart
elvana said …
albaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Posted over a year ago
heart
jessie-j said …
♥♥ :* Albânia :* ♥♥ Posted over a year ago
heart
Arnela said …
♥♥! Posted over a year ago
olta commented…
<3 my Albânia over a year ago
Arnela commented…
♥ the best country in the world *__* ♥ALBANIA♥ over a year ago
jessie-j commented…
YEAHHHH ♥♥♥♥ over a year ago
big smile
Winxlove said …
s'mund ta besoj se si nuk e gjeta cik me perpara kete klub!me ne fund,tani e gjeta!Meqe ra fjala,kush e ka bere kete klubin?? Posted over a year ago
me-flora commented…
ej si behet nje klub pls over a year ago
mjpeterpan commented…
shko te fanpop início dhe kerko per create a club...aty krijohen clubet!! over a year ago